Круговерть

новини

"Круговерть" готується до Книжкового Арсеналу 2016!

15.04.2016
В п’ятницю 22 квітня о 17.00 годині у Читальному залі Книжкового Арсеналу відбудеться презентація творчого проекту Круговерть та підліткової повісті Тараса Шила “Літак в небі”!
На презентації ми будемо говорити про незалежні видавництва в Україні і світі, особливості нашого сімейного проекту, перші кроки у книговиданні, труднощі і їх подолання, нові книжки та творчі плани.
Тарас розкаже історію написання “Літака в небі”, творчі пошуки, натхнення, а також про те, чому найкраще пишеться вночі.
Марія розповість про ілюстрації до “Літака в небі”, які з’явилися завдяки старим шкільним малюнкам та про хвилюючий досвід - бути першим читачем нової книжки.
Кожна наша зустріч з читачами - це весела і натхненна розмова про те, що варто робити те, що вам до душі і не боятися втілювати мрії!
Окрім того, у нас чудові новини! На презентації виступить дуже особливий гість. Молодий талановитий музикант Лев Шуров! Лев, які і ми, любить книжки і музику і погодився зіграти для гостей презентації улюблені пісні героїв “Літака в небі”.
Також буде міні-конкурс на найкращу шкільну історію, а у всіх гостей буде шанс виграти книжку у лотереї з паперовими літачками, які стали символом нашої книжки.
Запрошуємо старшокласників, студентів, тих любить читати та не уявляє свого життя без книжок, а також всіх, хто хоче згадати свої найкращі шкільні роки і неймовірне відчуття легкості, які буває тільки у п’ятнадцять!
До зустрічі на Книжковому Арсеналі!
 
Учасники події: Тарас Шило, Марія Магура, Лев Шуров.
Місце: Книжковий Арсенал, місто Київ, вул. Лаврська, 12
Час: п’ятниця, 22 квітня, 17.00 година.
Вартість вхідних квитків на Книжковий Арсенал:
дорослий – 50 гривень
пільговий – 20 гривень
Пільговий вхід дійсний для учнів (старших 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу.
Абонемент на всі дні фестивалю – 150 грн.
@kruhovert