Круговерть

відгуки

Відгуки читачів про "Літак в небі"

02.09.2016

Ці люди дуже різні за віком, захопленнями, професіями. Вони пишуть нам з різних куточків України і світу. Але є одна річ, яка їх поєднує - це книжка Тараса Шила "Літак в небі", в якій кожен з них знайшов щось близьке для себе.
Дякуємо тим, хто поділився думками про книжку і запрошуємо всіх, хто читав "Літак" приєднуватися, ми обов'язково опублікуємо Ваші відгуки!

А тепер слово нашим читачам!
 

"Літак в небі" - це ніби читати знову про Гаррі Поттера і його друзів. Розумієш, що свій Гоґвортс був у кожного, а пригоди, і чари трапляються кожен день!  

Маша, студентка, м. Болонья

 

Книжка супер! Поки їхав у поїзді, прочитав більшу половину. Мій улюблений персонаж Кора, а бойові свині – це просто відпад! Прикольна  книжка, мозок не напружує, хоч і серйозні теми є, школа-друзі-кохання. Всім раджу читати!

Вася, 15 років

 

Ходили з дітлахами на чудову презентацію видавництва “Круговерть”. Чудові, світлі люди, море позитиву та емоцій! Почала читати книжку “Літак в небі” - дуже легко, невимушено. Щиро вдячна автору Тарасу та його чарівній сестрі за можливість згадати, що школа це дійсно було весело. А в нашій домашній бібліотеці тепер на одну книжку більше, ще й з автографом автора сучасника! Буду чекати продовження цієї історії, або нових творінь Тараса.

Марта Копач, CCO платформи Animal-id.info,  мама трьох дітей

 

"Літак_в_небі" - якраз те, що потрібно читати влітку, коли канікули, або коли закрив сесію і сумуєш за шкільними роками та друзями. Нагадує, що якими б грандіозними не видавалися твої шкільні (університетські) проблеми, за кілька років над ними можна буде хіба що посміятись. А ще ця мила обкладинка!

Наталя Іліщук, студентка, м. Львів

 

Книга настільки класно написана, що дорослій мені було важко від неї відірватися. Текст легкий і веселий, а головні герої дуже харизматичні! Словом, “Літак в небі” мене приємно вразив, особливо, зважаючи на те, що це перша книга Тараса Шила.

Ната Глина, книжкова відеоблогерка

 

Презентація книги "Літак в небі" - прекрасний діалог, свіжа, нова мова від дуету Тараса та сестри Марії. Тільки глянувши на обкладинку “Літака в небі” відчуваєш щось тепле і добре (хтось, навіть, сказав, що книга діє, як антидепресант).

Ігор Пиріг, поет, станичний ПЛАСТу станиці Борислав

 

Щойно дочитала книжку "Літак в небі"- досі під приємним враженням. Цікава, легка і ненав`язлива. Читається на одному подиху. З задоволенням прочитаю наступну повість молодого автора!

Аня, м. Варшава

 

Нам з мамою “Літак” дуже сподобався - весела, прикольна, світла і добра книжечка.Та ще й класні малюнки!

Наталя, 24 роки

 

Люблю добрі, легкі книги, які читаються на одному подиху! Це однозначно про “Літак в небі”!
Наталя, студентка, м. Київ

 

Весела книга про гімназистів , їхнє цікаве, хоч і на перший погляд повсякденне життя . Читається легко і мені подобається!

Алла Станович, 12 років

 

Книга весела і цікава, розповідає про життя підлітків, які навчаються в гімназії. Мені дуже сподобалась, буду перечитувати ще не один раз!

Аня Бережницька, 12 років

 

Хочу подякувати за чудову книжку! Це одна з найкращих, які я читала. "Літак В Небі" тепер одна з моїх улюблених книг. Дуже сильно надіюся прочитати ще книжки Тараса Шила. Вдячна за море вражень та емоцій!

Уляна, 15 років


Мій син Левко прочитав книжку за день, вона йому дуже сподобалась! Він у захваті, БУЛО ЦІКАВО!

Оля Шурова, мама школяра і музиканта  Лева Шурова

 

Не прогадала, коли замовила цю книгу для нашого підліткового Літворкшопу! Думаю, нашим учням “Літак в небі” точно сподобається. Тонко прописано, зі знанням психології підлітків, але без загравання. Дуже перспективний молодий автор. З радістю буду рекомендувати та дарувати дітям ”Літак в небі”!

Оксана Проселкова, вчитель, волонтер, м. Краматорськ

 

Цей роман про старших підлітків про перші кохання, перші підліткові сварки, перші пошуки свого місця у світі, коли ти ще не знаєш, чим будеш займатися в житті, куди вступати. Безперечно, раджу читати підліткам, батькам і, особливо, вчителям.
Таня Стус-Щербаченко, письменниця, засновниця порталу про дитячу літературу “Барабука”

 

Коли читаєш цю книжку, прийшовши, зі школи, здається, ніби читаєш про свій сьогоднішній шкільний день, все дуже правдоподібно. Тут багато смішних моментів, настрій дуже піднявся, поки читав. Але є багато і серйозних моментів, пізнається дружба, люди закохуються. Хочу від щирого серця порадити вам прочитати “Літак в небі”.

Бодя Павук, відеоблогер, 15 років

 

Кожна сторінка цієї історії повертає тебе на шкільні угіддя, за шкільну парту і ти, з приємністю, ще раз переживаєш усі ті емоції: згадуєш перше захоплення, гулянки з друзями і веселі шкільні дні. Дякую за цю подорож в дитинство, за емоції та атмосферу!

Уляна, 23 роки, м. Львів

 

У “Літаку в небі” є безліч дрібниць, описів околиць і всіляких реалій, які більше скидаються на спогади, ніж на вимисел.  І саме ці деталі, як на мене, і є найкращим у книзі, вони показують життя старшокласників, яким воно є тут і тепер. На мою думку, книжка не поступається польським підлітковим повістям, які так любить видавати для нас “Урбіно”.

Hymerka, користувач соціальної мережі Goodreads

 

Роман "Літак_в_небі", як машина часу. Читаючи, можна не лише повернутися у свої 15-16 років, але й прихопити звідти краплину оптимізму, помноженого на заспокойливу впевненість, що далі буде тільки краще. "Літак_в_небі" — це чудовий гумор, реалістичні й близькі читачу герої, сценки з підліткового життя, кохання, але без "ванілі". Вже не діти, але ще й не дорослі, герої розпочинають свій політ у великий світ, який тільки й чекає нагоди випробувати їх на міцність. Але все буде добре, адже є у них те, що перетворює навіть найважчий шлях на приємну мандрівку: любов, дружба, щирість і віра в себе. Цю книжку затишно і цікаво читати у будь-яку пору року, але у вересні, вирушаючи у дорогу, не забудьте покласти її до свого рюкзака.  

Мар’яна Бекало, книжкова спільнота “Ґавра”

 

Чудова підліткова книжка молодого автора Тараса Шила, в якій нема моралізаторства, містики чи закручених поворотів сюжету. Попри це, від книжки неможливо відірватися, хоча знаєш, чим все закінчиться, і що все буде добре. Бо коли тобі 15, все завжди закінчується добре, навіть коли здається, що буде довіку безнадійно погано. На мить забуваєш, що ти вже такий до біса дорослий, ти просто подумки повертаєшся до школи, вчиш разом з героям уроки, ходиш на дискотеки і вперше зізнаєшся в коханні. І це тобі здається неймовірно важливим, бо так воно, зрештою, і є.
Юля Гречух, студентка, 22 роки
 

У відпустці час ніби зупиняється і починаєш нарешті отримувати задоволення від того, що нікуди не треба спішити і можна просто займатись справами, які приносять задоволення і на які раніше не вистачало часу. Так і сьогодні мій синок катається на самокаті і я можу дочитати книгу “Літак в небі”. Треба час від часу дозволяти собі відійти від професійної літератури і окунутись в щось невимушене і підліткове)

Іванна Лазар, керівник відділу продаж у RIA Media Corp.

 

Чудова книга "Літак в небі"! Вона мені дуже сподобалася. Проста, щира, неймовірна. Емоції через край. Автору щира вдячність.

Юля Капітан, 16 років, с. Яблунівка, Черкаська обл.

 

Купила книгу "Літак в небі" і, напевно, вперше за довгий час не пожалкувала, що послухалася рекомендацій. Дуже тепла книга, що підіймає настрій))) окреме дякую дуже гарні ілюстрації.

Маргарита, м. Херсон


Книга-ностальгія. Ностальгія за шкільними роками, за людьми які були колись близькими. Хотілося всього на один день повернутись років на 9 назад

Книжковий блог в інстаграмі @doll912009

"Літак в небі" - це дуже круто! Дуже класна, позитивна та цікава повість. А що найголовніше - щира та відверта. Впевнений, що читаючи цю книгу, кожен неодноразово згадає свої шкільні роки та старих друзів) Раджу всім прочитати "Літак в небі" для того, щоб ще раз згадати як воно бути вільним, чесним та щирим. Ще раз дякую за той Літак, що повертатиме мене туди, звідки все почалось. Вдалого польоту, Круговерть ;)

Тарас Мотиль, програміст

Лише приємні враження. Книжка дуже легко читається, поринаєш в її атмосферу і відволікаєшся. А мені — то особливо, бо дуже багато місць з книжки я впізнала, оскільки прототипом є місто, в якому я живу зараз. Дуже багато смішних-смішних моментів! Я б всім рекомендувала. Написана книжка просто. Тому я думаю, що кожен школяр там знайде щось для себе, щось схоже до свого шкільного життя, пригод і тд.  Це, власне, і можна трактувати як якісну дитячу літературу. Бо коли читаєш і все розумієш, все тобі близьке, то і хочеться читати більше. Проста і добра література. Іноді нам такої бракує:) Хоча, я б не сказала, що книжка суто для дітей чи підлітків. Кожен в школі колись вчився:)

Ірина Попович, м. Борислав

Все, що відбувається востаннє, має в нашому житті якусь сентиментальну цінність. Навіть останній день на осточортілій роботі видається трохи кращим за всі попередні. А останній шкільний рік це поєднання інтриги й очікування, амбіцій, радості, але й трохи передчасної ностальгії. Останній вересень в школі, як початок кінця, що невідворотно підтягує дорослішання.
Ностальгійна і розмірена книжка Тараса Шила
 для підлітків, в яких ще попереду маленький смуток останнього дзвінка перед тим, як світ стане ширшим. Водночас книжка і для дорослих, яким хочеться відчути знову легкість, наївність, невимушеність і сентиментальність підліткової прози. Просто знову повернутись у школу.

Юлія Кушакова, арт-менеджер книгарні-кав'ярні "Моя Книжкова Полиця"

 

@kruhovert